Herec Dejdar se upsal pro talkshow ODS s Petrem Fialou, bojí se komunistů

Praha - Příští týden se předseda ODS Petr Fiala rozjede do moravských měst, aby prezentoval své názory a myšlenky. Doprovodí ho herec Martin Dejdar, který bude talkshow s Fialou moderovat. Podle předsedy občanských demokratů půjde spíše o nepolitická setkání.

Přidejte svůj názor 64 komentářů

Martin Dejdar a Petr Fiala (ODS) ladí debatní pořad

"Už příští týden začínáme s Martinem Dejdarem naši společnou talk show po deseti místech na jižní Moravě. Je to sice v předvolebním čase, ale naše diskuse bude spíše nepolitická. Dnes jsme si dali společnou generálku a máte se opravdu na co těšit," napsal ve čtvrtek předseda ODS Fiala na svůj facebook. 

Od 12. září tak oba muži navštíví několik měst na jižní Moravě. Na řadu přijdou Šlapanice, Kyjov, Pohořelice, Hustopeče nebo Moravský Krumlov. Dejdar bude show moderovat i v moravské metropoli Brně. 

„Jsem moc rád, že Martin Dejdar pomůže před volbami ODS a mně osobně. Vážím si ho jako vynikajícího herce, který hrál mj. v řadě filmů a seriálů se závažnými společenskými tématy, vzpomeňme třeba jen Zdivočelou zemi. Vážím si ho ale i jako člověka s pevnými názory. Je také dlouholetým voličem a podporovatelem ODS," uvádí Fiala. 

Herec známý například ze seriálu Zdivočelá země nebo písňové reality show Tvoje tvář má známý hlas se pro bulvární deník Blesk vyjádřil, že ODS bude letos volit stejně jako v minulých volbách.

"Jsem volič, nejsem straník, a podporuji demokratickou pravicovou stranu. Říkáte-li tomu spojovat se s někým, je to vaše věc. Jak jsem řekl, není mi lhostejné, co se v naší zemi děje, jak je zpochybňována demokracie, jak se z politiky vytrácí obsah, starost o občany a slušnost, a jak mnozí podléhají laciným marketingovým trikům," uvedl herec. 

"Jsem velmi zklamaný z toho, co se v naší zemi odehrává. Skoro po 30 letech od revoluce hrozí, že se do vlády opět dostanou komunisti," dodal. 

Vstupte do diskuze (64)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak hnul Zemanův projev politikům žlučí? Zjišťovali jsme to

21.04.2018 22:09 Aktualizováno Praha - Po dnešním projevu prezidenta Zemana nastali v řadách komunistů smíšené pocity. Po…

Filip obhájil post předsedy KSČM, první místopředseda je Šimůnek,…

21.04.2018 21:44 Aktualizováno Nymburk - Komunistickou stranu Čech a Moravy nadále povede Vojtěch Filip. Ve druhém kole tajné…

Sledovali jsme ŽIVĚ: Zeman na střeženém sjezdu zkritizoval KSČM. Soudruzi…

21.04.2018 17:07 Aktualizováno Nymburk - V Nymburku dnes ráno začal sjezd KSČM, na kterém tři stovky delegátů zvolí nové vedení.…

ANO povede v Praze do podzimních voleb Patrik Nacher

21.04.2018 16:30 Aktualizováno Praha - Lídrem hnutí ANO pro podzimní volby do pražského zastupitelstva bude poslanec a pražský…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama