Mluvčí Babiše se hádala s odpůrcem. Šéf ANO prý neumí psát na počítači, tak za něj píše statusy Prchal

Kroměříž - Marketingový poradce hnutí ANO Marek Prchal píše statusy a odpovědi uživatelům na facebooku pod jménem Andrej Babiše. Přiznává to na videu tisková mluvčí hnutí Lucie Kubovičová. Šéf hnutí Babiš prý neumí psát na počítači.

Přidejte svůj názor 35 komentářů

Tisková mluvčí hnutí ANO Lucie Kubovičová

Na videu, které koluje na serveru Youtube a na některých médiích, tisková mluvčí hnutí ANO Kubovičová diskutuje s jedním ze členů skupinky, kterou tvoří odpůrci Babiše. Kubovičová dle svých vlastních slov považovala tuto skupinu za jakousi sektu. 

Kubovičové prý přišel e-mail od této skupiny AUVA, který nepovažovala za "normální" od "normálních lidí". "Pak jsem se na to zeptala někoho z týmu," dodává. "Marek Prchal říkal, už to nech být, já s nimi komunikuji," uvedla.

"Tím pádem jste teď přiznala to, že dneska s námi komunikoval pan Prchal prostřednictvím pana Babiše. S námi pan Prchal totiž nekomunikoval. S námi od té doby pan Prchal nekomunikoval. Pouze pan Babiš mi dneska psal na facebooku, že nás zve tam a tam... Pan Prchal tam v té době vůbec nebyl. To znamená, že tady je jasný důkaz toho, že jste řekla, že pan Prchal vám řekl, že s námi komunikoval, ale nekomunikoval. Komunikoval s námi pan Babiš s jeho fotkou na facebooku. To znamená, že pan Prchal komunikoval za pana Babiše," oponoval ji odpůrce. 

Podle Kubovičové spolu ale oba pánové sedí u stolu a Marek Prchal to píše."Protože pan Babiš neumí psát na počítači," uvádí důvod, což některé přihlížející rozesměje. "Vy jste hrozně agresívní, to nemá cenu," snaží se z debaty mluvčí uniknout. "Vy si mě tady natáčíte deset lidí, já něco řeknu a vy se mi smějete? Tak to běžte do háje jako," dodala. Lidé odmítli, že by se smáli přímo jí. 

Kubovičová odmítá, že by ji měli lidé zpovídat, protože je tiskovou mluvčí, která má komunikovat s novináři. Incident se odehrál v Kroměříži, kde Babiš propagoval svou knihu O čem sním, když náhodou spím. Skupina odpůrců AUVA bojuje proti zavedení elektronické evidence tržeb a Andreji Babišovi. 

Vstupte do diskuze (35)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Social Watch kritizuje ČR: Vývozem zbraní do nestabilních oblastí…

21.09.2017 19:16 Aktualizováno Praha - Social Watch kritizuje Česko za vývoz zbraní do nestabilních oblastí a autoritářských zemí,…

ČSSD nabídla Altnerovým dědicům mimosoudní vyrovnání 180 milionů. Platit…

21.09.2017 16:22 Praha - ČSSD nabídla dědicům zesnulého právníka Zdeňka Altnera mimosoudní vyrovnání. Strana se tak…

ČR nemá zázemí, aby usilovala o sídlo bezpečnostní části Galilea

21.09.2017 15:30 Praha - Česká republika nemá zázemí a kapacitu, aby se mohla ucházet o to, aby v ní bylo po…

Zaorálek přijal Babišovu výzvu. Místo Superdebaty na ČT se střetnou tváří…

21.09.2017 14:54 Praha – Ministr zahraničí a volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek přijal výzvu šéfa hnutí ANO Andreje…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama