Mluvčí Babiše se hádala s odpůrcem. Šéf ANO prý neumí psát na počítači, tak za něj píše statusy Prchal

Kroměříž - Marketingový poradce hnutí ANO Marek Prchal píše statusy a odpovědi uživatelům na facebooku pod jménem Andrej Babiše. Přiznává to na videu tisková mluvčí hnutí Lucie Kubovičová. Šéf hnutí Babiš prý neumí psát na počítači.

Přidejte svůj názor 35 komentářů

Tisková mluvčí hnutí ANO Lucie Kubovičová

Na videu, které koluje na serveru Youtube a na některých médiích, tisková mluvčí hnutí ANO Kubovičová diskutuje s jedním ze členů skupinky, kterou tvoří odpůrci Babiše. Kubovičová dle svých vlastních slov považovala tuto skupinu za jakousi sektu. 

Kubovičové prý přišel e-mail od této skupiny AUVA, který nepovažovala za "normální" od "normálních lidí". "Pak jsem se na to zeptala někoho z týmu," dodává. "Marek Prchal říkal, už to nech být, já s nimi komunikuji," uvedla.

"Tím pádem jste teď přiznala to, že dneska s námi komunikoval pan Prchal prostřednictvím pana Babiše. S námi pan Prchal totiž nekomunikoval. S námi od té doby pan Prchal nekomunikoval. Pouze pan Babiš mi dneska psal na facebooku, že nás zve tam a tam... Pan Prchal tam v té době vůbec nebyl. To znamená, že tady je jasný důkaz toho, že jste řekla, že pan Prchal vám řekl, že s námi komunikoval, ale nekomunikoval. Komunikoval s námi pan Babiš s jeho fotkou na facebooku. To znamená, že pan Prchal komunikoval za pana Babiše," oponoval ji odpůrce. 

Podle Kubovičové spolu ale oba pánové sedí u stolu a Marek Prchal to píše."Protože pan Babiš neumí psát na počítači," uvádí důvod, což některé přihlížející rozesměje. "Vy jste hrozně agresívní, to nemá cenu," snaží se z debaty mluvčí uniknout. "Vy si mě tady natáčíte deset lidí, já něco řeknu a vy se mi smějete? Tak to běžte do háje jako," dodala. Lidé odmítli, že by se smáli přímo jí. 

Kubovičová odmítá, že by ji měli lidé zpovídat, protože je tiskovou mluvčí, která má komunikovat s novináři. Incident se odehrál v Kroměříži, kde Babiš propagoval svou knihu O čem sním, když náhodou spím. Skupina odpůrců AUVA bojuje proti zavedení elektronické evidence tržeb a Andreji Babišovi. 

Vstupte do diskuze (35)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pospíšil chce TOP 09 připravit na blížící se volby

18.11.2017 20:58 Aktualizováno Praha - Pokud europoslanec Jiří Pospíšil příští neděli vystřídá ve funkci předsedy TOP 09 Miroslava…

Zahýbá kampaní Zemanovo zdraví? Podle expertů bude nosným bodem

18.11.2017 14:53 Aktualizováno Praha - Otázka zdravotního stavu současného prezidenta Miloše Zemana. Právě to by se podle…

Prezident jako nadčlověk? Kandidáti prozradili, jaké by měl mít pravomoci

18.11.2017 11:27 Praha - Pravomoci prezidenta jsou dostatečné, a ústavu proto není třeba měnit, shoduje se většina…

Lidé se s Babišem nepářou. Na Národní třídě ho vypískali

17.11.2017 21:57 Aktualizováno Praha - S hlasitým odporem protestujících se dnes ráno setkal předseda hnutí ANO Andrej Babiš na…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama