Horší než komunisti. Štěpánová brojí proti hnutí ANO, cituje Babišovu SMS

Praha - Herečka Bára Štěpánová přirovnává koncentraci moci Andreje Babiše a jeho hnutí ANO k tomu, co tu bylo za dob komunismu. Babišovo hnutí prý není demokratické, horší už je to jen v Severní Koreji. Herečka na videu také cituje SMS od Andreje Babiše, kterou ji poslal po její účasti v Show Jana Krause.

Přidejte svůj názor 77 komentářů

Andrej Babiš, 4. celostátní sněm hnutí ANO

"Hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem je něco, co je pro mě najednou horší, nebo v tuto chvíli horší, než jsou současní komunisti u nás. Protože on má peníze," promlouvá herečka Bára Štěpánová ve videu, které zveřejnila facebooková stránka "Řekněte ANO ne", která je zaměřena proti Andreji Babišovi a jeho hnutí ANO. 

Herečka se domnívá, že největším nebezpečím ze strany Babiše je obrovská kumulace moci, kterou disponuje. Takto velké soustředění moci tu prý bylo pouze za komunismu. Štěpánová odmítá, že by měla strach, ale dodává, že ANO není demokratické uskupení, ale jde o hnutí, kde všichni kývou. "Možná ještě horší to je v Severní Koreji," ironicky komentuje fungování subjektu. 

Herečka se vyjádřila také k její účasti v Show Jana Krause, kde většina pozvaných hostů s nelibostí komentovala výkon prezidentského úřadu Milošem Zemanem. Štěpánové se nelíbí, že se mluvilo jenom o něm. "Zeman je ostuda naší země, ale on netvoří zákony (...), zákony tvoří vláda a zejména Andrej Babiš," míní. Herečka v pořadu řekla, že Českou republiku si nenecháme ukrást "ani tím pánem ze Slovenska,". Poté ji přišla SMS zpráva od Andreje Babiše. 

"Dobrý den paní Štěpánová, já jsem ten Slovák, co údajně chce něco ukrást. Žiju tady 25 let, mám českou ženu a děti a zaměstnávám 35 tisíc lidí a cítím se Čechem. Dnes slavíme vznik Československa, moc mě mrzí vaše vyjádření k mé osobě na Primě. Stála vedle vás paní Šiklová, mohla jste se jí například zeptat na mě, nebo Šimona Ornesta z TAP TAP a taky taky Krause nebo novináře Macháčka. Chápu, že jako podporovatelce ODS vám vadím, jsem jejich bývalý volič. Oni mě zplodili. Mám vás rád a koukám občas s rodinou na Ordinaci. Chtěl bych vás pozvat na oběd, nebo večeři nebo kafe, abych se vám představil. Sama víte, kolik lží se v médiích píše. Budu poctěn, když moje pozvání přijmete. S úctou Andrej Babiš," ocitovala Babišovu zprávu.

Štěpánová nabídku odmítla, Babiš je podle ní podvodník a "zločinec". Poté se stočila řeč na prezidenta Zemana. "On je opravdu ohavný," myslí si Štěpánová. Zemanovi se prý v obličeji zračí "všechen hnus, zloba a nenávist". Pokud by si lidé zvolili za prezidenta znovu Zemana a premiérem se stane Babiš, Štěpánová se prý bude chovat jako na konci osmdesátých let. 

Vstupte do diskuze (77)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Napsal jsem program Občanského fóra, tvrdí Zeman. Lže, udeřil Horáček. A…

20.11.2017 08:44 Praha – Velkou odezvu vyvolala slova prezidenta Miloše Zemana o tom, že právě on napsal program…

Výměnu pěti Čechů za Fajáda vyjednal Pelikánův bratr

20.11.2017 08:22 Praha - Výměnu libanonského agenta Alího Fajáda za pětici Čechů unesených v Libanonu vyjednal…

Mach neuspěl. Novým předsedou Svobodných se stal Tomáš Pajonk

19.11.2017 21:11 Praha - Novým předsedou Strany svobodných občanů se stal zlínský zastupitel Tomáš Pajonk. V…

Ministerstvo vnitra musí podle soudu reagovat na chyby odhalené u voleb

19.11.2017 19:43 Aktualizováno Brno - Ministerstvo vnitra i zákonodárce musí reagovat na chyby ve volbách, které odhalil Nejvyšší…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama